Turizmo agentūra „Angelo kelionės“ įsteigta 2006 m., direktorė Anna Muravskaja.  Mes teikiame kelionių organizavimo paslaugas, parduodame poilsinių ir pažintinių kelionių paketus, autobusų ir lėktuvų bilietus, priimame dokumentus vizoms į Rusiją ir Baltarusiją įforminti, teikiame kelionių draudimo bei kitokių draudimo rūšių paslaugas.  Kelionės vyksta lėktuvu ir autobusu, galima užsisakyti keliones į visus pasaulio žemynus. Pasiūla yra labai įvairi, nes įmonė turi sutartis su įvairiais partneriais. Įmonės partneriai Tez tour, Guliverio kelionės, Topturas, Luxekspress, Sveikas poilsis, Baltarusijos sanatorijos, Lenkijos partneris Rainbow tour gali pasiūlyti įvairiausių krypčių kelionių paketus. Taip pat yra siūlomos autobusų bilietų rezervavimo paslaugos, įmonė pasirašiusi sutartį su Ecolines. Įmonė teikia ir vizų įforminimo tarpininkavimo paslaugas.

Visada džiaugiamės matydami klientus mūsų biure adresu Veteranų g. 10-16 Visagine. Pirkdami mūsų partnerių keliones per mūsų įmonę, klientai visada gauna papildomą nuolaidą.

Informacija teikiama telefonu: +370386 71717

ir elektroniniu paštu : Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.